SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
465 000 €
(4 266 € / m²)
Prodaja
3
2+
109 m²
Avlidos, Δήμος Λιβαδιών

spavaća soba3
stan109 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This spacious Three Bedroom Penthouse Apartment offers an internal area of 108.5 square meters and is perfect for families or anyone looking for comfo...

Ostalo
Dob ponude: 53dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Avlidos, Δήμος Λιβαδιών
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu