SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
325 000 €
(3 916 € / m²)
Prodaja
2
2+
83 m²
Agias Paraskevis, Δήμος Λιβαδιών

spavaća soba2
stan83 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Two Bedroom Apartment For Sale in Livadia, Larnaca - Title Deeds (New Build Process)Only 1 Two bedroom apartment available!! - 103This project is a h...

Nenamješten
Dob ponude: 73dana
Ažurirano: 73dana

Lokaliteti

Agias Paraskevis, Δήμος Λιβαδιών
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Emerald Property Consultants - Cyprus

Cyprus Emerald

Slični oglasi

Slično u inozemstvu