SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
335 000 €
(3 988 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
84 m²
Aiantos, Δήμος Λάρνακας

spavaća sobaatypical
stan84 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Nestled in the heart of Larnaca, this exceptional development offers ultra-modern apartments combining visionary architecture and stylish elegance. Re...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Aiantos, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Cyprus Sotheby's International Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu