SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
220 000 €
(2 750 € / m²)
Prodaja
2
2+
80 m²
Stavrodromiou, Δήμος Λάρνακας

spavaća soba2
stan80 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This modern two bedroom first floor apartment is located in the desirable area of Drosia. Spanning 80 square meters of internal space, this spacious h...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Stavrodromiou, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu