SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
750 000 €
(4 747 € / m²)
Prodaja
3
2+
158 m²
Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας

spavaća soba3
stan158 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

For sale 2 bedroom apartment with 2 additional rooms and a roof garden in a modern complex in the off-plan stage in the New Marina area (Larnaca). The...

Namješteno
Dob ponude: 445dana
Ažurirano: 445dana

Lokaliteti

Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DOM Real Estate

DOM Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu