SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
250 000 €
(1 736 € / m²)
Prodaja
2
2+
144 m²
Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας

spavaća soba2
stan144 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

For sale a modern apartment with a roof garden in a quiet area of Kamares, Larnaca. It is a perfect combination of comfort and convenience. It consist...

Namješteno
Dob ponude: 448dana
Ažurirano: 448dana

Lokaliteti

Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DOM Real Estate

DOM Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu