SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
490 000 €
(4 900 € / m²)
Prodaja
2
2+
100 m²
Theofanous Kritos, Δήμος Κάτω Πολεμιδίων

spavaća soba2
stan100 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This project is located in central area at Kato Polemidia, Limassol, in close proximity to the highway. It consists of 6 (4 of 2-bedroom and 2 of 2-be...

Ostalo
Dob ponude: 347dana
Ažurirano: 109dana

Lokaliteti

Theofanous Kritos, Δήμος Κάτω Πολεμιδίων
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Slični oglasi

Slično u inozemstvu