SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
620 000 €
(4 106 € / m²)
Prodaja
3
2+
151 m²
Leoforos Nikaias, Δήμος Κάτω Πολεμιδίων

spavaća soba3
stan151 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Introducing a refined collection of forty three, one, two, and three bedroom apartments together with four bedroom penthouses. This is a place where e...

Ostalo
Dob ponude: 340dana
Ažurirano: 339dana

Lokaliteti

Leoforos Nikaias, Δήμος Κάτω Πολεμιδίων
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Slični oglasi

Slično u inozemstvu