SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
2 785 000 €
(13 995 € / m²)
Prodaja
3
2+
199 m²
Georgiou Griva Digeni, Agios Tychonos

spavaća soba3
stan199 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This exceptional 3-bedroom apartment combines refined design with state-of-the-art specifications. Featuring underfloor water heating connected to a V...

Ostalo
Dob ponude: 343dana
Ažurirano: 285dana

Lokaliteti

Georgiou Griva Digeni, Agios Tychonos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Slični oglasi

Slično u inozemstvu