SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
650 000 €
(5 804 € / m²)
Prodaja
2
2+
112 m²
Leoforos Amathountos, Agios Tychonos

spavaća soba2
stan112 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Cozy 2 bedroom  open plan kitchen,/living room  for sale in complex located just 100 meters from one of the best blue-flagged beaches in Limassol. Nea...

Ostalo
Dob ponude: 342dana
Ažurirano: 342dana

Lokaliteti

Leoforos Amathountos, Agios Tychonos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Slični oglasi

Slično u inozemstvu