SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 700 000 €
(8 995 € / m²)
Prodaja
3
2+
189 m²
Leoforos Amathountos, Agios Tychonos

spavaća soba3
stan189 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Exclusive complex comprising of luxury apartments is situated in the prestigious area, Limassol city within just few meters from the beach, cafes, Bou...

Ostalo
Dob ponude: 342dana
Ažurirano: 326dana

Lokaliteti

Leoforos Amathountos, Agios Tychonos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Slični oglasi

Slično u inozemstvu