SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
490 000 €
(4 261 € / m²)
Prodaja
3
2+
115 m²
Taksiarhon Ave, Agios Theodoros

spavaća soba3
stan115 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

For sale is a modern top-floor apartment currently under construction, offering a generous internal space of 115 m2. This property features three spac...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Taksiarhon Ave, Agios Theodoros
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu