Popis ponuda
10
10
10
250 000 €
(2 525 € / m²)
Prodaja
2
2+
99 m²
Ant. Georgiou M. Savva, Agios Theodoros
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
99 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Situated in Paphos this project features 5 luxury two bedroom unique apartments and 1 three bedroom apartment designed with meticulous attention to...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Internet
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
343dana
Ažurirano:
255dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Ant. Georgiou M. Savva, Agios Theodoros
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.