SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
374 000 €
(2 992 € / m²)
Prodaja
1
1
125 m²

spavaća soba1
stan125 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Flats with High Rental Income Potential in Iskele North Cyprus
Iskele is located on the northeastern coast of Cyprus, the third largest island of the ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledKatOtvoreni dnevni boravakSigurnostNakon renovacijePrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 171dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu