SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
176 624 €
(3 925 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Okružní, Zlín

spavaća soba2
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeIzvorno stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 nacházející se v ulici Okružní ve Zlíně.

Byt se skládá ze dvou samostatných pokojů a oddělené kuchyně, což n...

Ostalo
Dob ponude: 33dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Okružní, Zlín
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

Eduard Diakov - Dáme domov s.r.o.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu