SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
365 896 €
(3 388 € / m²)
Prodaja
3
1
108 m²
Elektrická, Zlín

spavaća soba3
stan108 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Objevte ideální kombinaci komfortu, elegance a klidného bydlení v žádané části Zlína – Prštné. Představujeme vám poslední dostupný byt v moderním proj...

Električni
Dob ponude: 133dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Elektrická, Zlín

Građanski sadržaji

Good move s.r.o.

Jiří Gavenda

Slični oglasi

Slično u inozemstvu