SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
157 486 €
(3 150 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Červený vrch, Zastávka

spavaća soba2
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Hledáte byt, který si můžete dokončit podle vlastních představ? Je pro Vás důležitá klidná lokalita, veškerá občanská vybavenost a dobrá dostupnost d...

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 17dana

Lokaliteti

Červený vrch, Zastávka

Građanski sadržaji

JS REAL INVEST s.r.o.

Mgr. Josef Sojka

Slični oglasi

Slično u inozemstvu