SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
95 063 €
(1 668 € / m²)
Prodaja
2
1
57 m²
Nádražní, Žamberk

spavaća soba2
stan57 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Vítejte v Žamberku!
Hledáte byt, který si můžete upravit přesně podle svých představ, nebo zajímavou investiční příležitost? Tento byt v původním stav...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Nádražní, Žamberk

Građanski sadržaji

DR SPOLU s.r.o.

Ondřej Kolář

Slični oglasi

Slično u inozemstvu