SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
188 699 €
(2 621 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Vsetín

spavaća soba3
stan72 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumDa
terasaNe

Opis

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví ve vyhledávané lokalitě Ohrada na Vsetíně. Byt o výměře 72 m² se nachází ve 3. NP/5. NP pa...

Centralni daljinski upravljač
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Vsetín
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PROGRESUNION s.r.o.

Vlaďka Steigerová

Slični oglasi

Slično u inozemstvu