SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
98 255 €
(1 611 € / m²)
Prodaja
2
1
61 m²
Sídl. Míru, Volary

spavaća soba2
stan61 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

K prodeji nově nabízíme družstevní byt o dispozici 2+1 a podlahové ploše 61,44 m², který se nachází ve 3. patře bytového domu na Sídlišti Míru ve Vola...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Sídl. Míru, Volary
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

NEMO reality s.r.o.

David Šmídmajer

Slični oglasi

Slično u inozemstvu