SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
94 300 €
(1 521 € / m²)
Prodaja
2
1
62 m²
Pražská, Varnsdorf

spavaća soba2
stan62 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a výměře 62 m² ve vyhledávané části Varnsdorfu nedaleko centra města. Byt se nachází v 5....

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Pražská, Varnsdorf
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

GEPARD Reality

Jakub Žák

Slični oglasi

Slično u inozemstvu