SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
217 477 €
(2 939 € / m²)
Prodaja
3
1
74 m²
Valašské Meziříčí

spavaća soba3
stan74 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNakon rekonstrukcije
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme Vám moderně zrekonstruovaný byt o dispozici 3+1 a výměře 74 m² ve Valašském Meziříčí. Bytová jednotka se nachází v 5. nadzemním podlaží revit...

Namješteno
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Valašské Meziříčí

Građanski sadržaji

STING-REAL spol. s r. o.

Šárka Šustková