SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
94 300 €
(2 694 € / m²)
Prodaja
1
1
35 m²
Třebovská, Ústí nad Orlicí

spavaća soba1
stan35 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Vítejte v Ústí nad Orlicí!
Startovací byt nebo ideální investiční příležitost? Tato 1+1 na ulici Třebovská má potenciál být obojím.
Nachází se v 1. po...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Třebovská, Ústí nad Orlicí

Građanski sadržaji

DR SPOLU s.r.o.

Ondřej Kolář