Popis ponuda
12
12
12
59 668 €
(1 865 € / m²)
Prodaja
1
1
32 m²
Seifertova, Ústí na Labi
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
Preljev
spavaća soba
1
stan
32 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Prodej družstevního bytu 1+1, Ústí nad Labem – Neštěmice, ul. Seifertova
Nabízíme k prodeji útulný a prakticky řešený byt o dispozici 1+1 v klidné a ...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Internet
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Zadruga
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
G - Iznimno rasipno
Vrsta zgrade:
Ploča
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
1dana
Ažurirano:
1dana