Popis ponuda
19
19
19
180 994 €
(2 662 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Nedbalova, Ústí na Labi
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
Preljev
spavaća soba
3
stan
68 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Prodej luxusního bytu 3+1 v srdci Bukova, bydlení v zeleni a soukromí.
Hledáte kombinaci klidného bydlení v prestižní čtvrti, moderního designu a v...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Internet
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Nakon rekonstrukcije
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
G - Iznimno rasipno
Vrsta zgrade:
Cigla
Vrsta grijanja:
Plin
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
2dana
Ažurirano:
2dana
Preljev
Prijavi oglas
Lokaliteti
Nedbalova, Ústí na Labi
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
Hanauer reality s.r.o. HANAUER REALITY S.R.O.
Tomáš Hanauer
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
Hanauer reality s.r.o. HANAUER REALITY S.R.O.