SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
156 249 €
(2 003 € / m²)
Prodaja
3
1
78 m²
Ježkova, Ústí na Labi

spavaća soba3
stan78 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeIzvorno stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji prostorný a světlý byt 3+1 o velikosti 78 m² v klidné a vyhledávané části Ústí nad Labem, ulice Ježkova, Severní Terasa. Byt se nac...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Ježkova, Ústí na Labi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

Andriana Tymková - Bydlení AJA s.r.o. Teplice