SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
151 951 €
(2 338 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Čs. armády, Týniště nad Orlicí

spavaća soba3
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumDa
terasaNe

Opis

Nabízíme Vám k prodeji velice hezký a světlý byt o dispozici 3+1 ve 4. podlaží bytového domu v klidné části města Týniště nad Orlicí, ul. Čs. armády. ...

Plin
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Čs. armády, Týniště nad Orlicí
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PALACE REALITY - Ing. Ing. arch. Andrea Králová

Ing. Andrea Králová