SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
114 822 €
(2 734 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Sosnová, Třinec

spavaća soba2
stan42 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví s dispozici 2+1 a výměře 44 m², který se nachází ve vyhledávané lokalitě Třnec, na ulici Sosnová, v klidn...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Sosnová, Třinec
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BO! reality a finance s.r.o.

Jakub Waclavek