Popis ponuda
19
19
19
131 361 €
(1 932 € / m²)
Prodaja
2
1
68 m²
Svojsíkova, Teplice
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
Preljev
spavaća soba
2
stan
68 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Prodej bytu 2+1, 68 m Teplice, ul. Svojsíkova
Cena: 3 190 000 Kč
Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 a podlahové ploše 68 m, který se nachází ve...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Internet
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Zadruga
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
D - Manje ekonomično
Vrsta zgrade:
Cigla
Vrsta grijanja:
Centralni daljinski upravljač
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
5dana
Ažurirano:
5dana