SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
106 840 €
(1 943 € / m²)
Prodaja
2
1
55 m²
Duchcovská, Teplice

spavaća soba2
stan55 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeIzvorno stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Moderní byt 2+1 k prodeji v atraktivní lokalitě Teplice – Řetenice, ulice Duchcovská. Byt o výměře 55 m² se nachází ve 2. patře cihlového domu s lodži...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Duchcovská, Teplice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

Andriana Tymková - Bydlení AJA s.r.o. Teplice