SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
122 913 €
(2 364 € / m²)
Prodaja
2
1
52 m²
Nádražní, Šternberk

spavaća soba2
stan52 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Hledáte byt s potenciálem ve výborné lokalitě a s možností úpravy dle vlastních představ?
Právě jste ho našli.

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Nádražní, Šternberk
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

OK REAL ESTATE s.r.o.

Antonín Fidler

Slični oglasi

Slično u inozemstvu