Popis ponuda
27
27
27
210 013 €
(7 778 € / m²)
Prodaja
1
1
27 m²
Zadov, Stachy
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
Preljev
spavaća soba
1
stan
27 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Lokalita: Chráněná krajinná oblast ŠUMAVA – horské středisko zimních sportů Zadov-Churáňov, 1118 m.n.m., se známou sjezdovkou Na Kobyle (vzdálenost c...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Internet
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Novogradnja
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
A - Izuzetno ekonomično
Vrsta zgrade:
Cigla
Vrsta grijanja:
Električni
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
3dana
Ažurirano:
3dana