SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
481 280 €
(8 021 € / m²)
Prodaja
2
1
60 m²
Pod Harfou, Praha 9

spavaća soba2
stan60 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme Vám prodej krásného bytu 2+kk, o výměře 60 m2, s terasou o výměře 39,2 m2.

Byt je v osobním vlastnictví a nachází se v 1. NP novostavby z ...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Pod Harfou, Praha 9
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

Jana Skvirsky - House ViP, s.r.o. - Praha 4

Slični oglasi

Slično u inozemstvu