SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
314 499 €
(7 862 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
Nekvasilova, Praha 8

spavaća soba2
stan40 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeIzvorno stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Hledáte byt v Praze, kde se dá normálně bydlet, dostat se rychle na metro a zároveň nemusíte obětovat ledvinu za provozní náklady? Gratuluji, jednorož...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Nekvasilova, Praha 8
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

Nicol Hrdý - ERS reality eu s.r.o.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu