SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
279 772 €
(6 358 € / m²)
Prodaja
2
1
44 m²
Jankovcova, Praha 7

spavaća soba2
stan44 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji prostorný byt 2+kk v osobním vlastnictví o ploše 44 m², situovaný v cihlovém domě v atraktivní lokalitě Praha 7 Holešovice, ul. Ja...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Zaseban wcTuš kabinaKuhinjski aparatiBojler

Nenamješten
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Jankovcova, Praha 7

Građanski sadržaji

QARA s.r.o.

Adéla Dvořáková

Slični oglasi

Slično u inozemstvu