SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
419 614 €
(10 490 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
Dostalové, Praha 5

spavaća soba2
stan40 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji krásný byt 2+kk v rezidenci Barrandez-vous o velikosti 40 m² + lodžie 5,7 m², situovaný v klidné lokalitě Prahy 5, Hlubočepy, ulice...

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

Dostalové, Praha 5
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

Tereza Polášková - House ViP, s.r.o. - Praha 7

Slični oglasi

Slično u inozemstvu