SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
370 354 €
(5 291 € / m²)
Prodaja
2
1
70 m²
Pod Kavalírkou, Praha 5

spavaća soba2
stan70 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

PRODÁNO.
Nabízíme k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví o celkové výměře 70m², umístěný ve 4. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem v ul. Pod K...

Ostalo
Dob ponude: 158dana
Ažurirano: 57dana

Lokaliteti

Pod Kavalírkou, Praha 5

Građanski sadržaji

HVB Real Estate s.r.o.

Tomáš Modrý

Slični oglasi

Slično u inozemstvu