SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
286 194 €
(6 656 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Praha 4

spavaća soba2
stan43 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNakon rekonstrukcije
podrumDa
terasaNe

Opis

Nabízíme prodej pěkného a útulného bytu 2+1, 43 m2, se zasklenou lodžií 3,6 m2, Praha 4 - Chodov. Byt v 8. patře z 12 pater má hezký výhled na okolí a...

Centralni daljinski upravljač
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Praha 4

Građanski sadržaji

QARA s.r.o.

Aleš Hanzlíček

Slični oglasi

Slično u inozemstvu