Popis ponuda
16
16
16
762 757 €
(5 085 € / m²)
Prodaja
4
1
150 m²
Škrétova, Praha 2
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
150 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Naše společnost Vám zprostředkuje prodej prostorného světlého bytu 4kk v žádané lokalitě v Praze.
Popis bytu:
Velký byt nabízí komfortní dispozici ...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
G - Iznimno rasipno
Vrsta zgrade:
Kamenorez
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
1dana
Ažurirano:
1dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Škrétova, Praha 2
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.