SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
266 966 €
(7 416 € / m²)
Prodaja
1
1
36 m²
Za černým mostem, Praha 14

spavaća soba1
stan36 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Prodej zařízeného bytu 1+kk, 36 m2 s balkonem (5,7 m2), s parkovacím stáním - zakladač (velmi jednoduché ovládání), v 5NP bytového domu - novostavby ...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Za černým mostem, Praha 14
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

Aleš Huk - ALEŠ HUK realitní tým