SUPA24
Spavaća soba; pogled, drveni pod, prirodna svjetlost, renoviran
Balkon; pogled, pločice
Ostale
376 166 €
(5 225 € / m²)
Prodaja
4
1
72 m²
Daškova, Praha 12

spavaća soba4
stan72 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeIzvorno stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

Hledáte bydlení pro rodinu, nebo prakticky rozdělený byt na investici?
Toužíte po prostoru, který nabídne komfortní bydlení i dlouhodobou hodnotu?

Kat:
3. kat od 7
Dob ponude: 92dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Daškova, Praha 12
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

4fin Reality Better together, a.s.

Veronika Smetanová

Slični oglasi

Slično u inozemstvu