SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
369 338 €
(5 353 € / m²)
Prodaja
3
1
69 m²
Tererova, Praha 11

spavaća soba3
stan69 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeIzvorno stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Nově nabízíme k prodeji praktický a prostorný byt o dispozici 3+kk a celkové výměře 69 m² v osobním vlastnictví, který se nachází ve 3. patře udržovan...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Tererova, Praha 11
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

Petr Poklop - House ViP, s.r.o. - Praha 4

Slični oglasi

Slično u inozemstvu