SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
531 209 €
(7 378 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Kodaňská, Praha 10

spavaća soba3
stan72 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeIzvorno stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji stylový mezonetový byt o dispozici 3+kk a užitné ploše 72 m², situovaný ve vyhledávané lokalitě pražských Vršovic. Byt vznikl v rám...

Plin
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Kodaňská, Praha 10
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Realitní servis Premium Praha s.r.o. - Century 21

Lubomír Pelech

Slični oglasi

Slično u inozemstvu