SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
287 654 €
(5 753 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Dubečská, Praha 10

spavaća soba2
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumDa
terasaNe

Opis

Nabízím k prodeji byt o dispozici 2+kk v osobním vlastnictví, který se nachází ve 3. nadzemním podlaží menšího bytového domu s výtahem v klidné ulici ...

Plin
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Dubečská, Praha 10

Građanski sadržaji

QARA s.r.o.

Robert Pata

Slični oglasi

Slično u inozemstvu