Popis ponuda
5
401 321 €
(6 689 € / m²)
Prodaja
2
1
60 m²
Praha 10
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
Preljev
spavaća soba
2
stan
60 m²
kupaonice
REZERVOVÁNO!!!!
Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 v atraktivní lokalitě Vršovice, který je určen k rekonstrukci dle představ nového majitele. Je...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Izvorno stanje
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
G - Iznimno rasipno
Vrsta zgrade:
Cigla
Oprema:
Nenamješten
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
47dana
Ažurirano:
26dana
Preljev
Prijavi oglas
Lokaliteti
Praha 10
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
Realitní servis Premium Praha s.r.o. - Century 21
Karel Hubáček
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
Realitní servis Premium Praha s.r.o. - Century 21
Prag
Praha 10
Kontaktirajte prodavatelja
Poziv