SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
488 290 €
(10 389 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Praha 1

spavaća soba2
stan47 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Vybavený byt o dispozici 2+kk s podlahovou plochou 51,8 m² (obytná plocha 46,9 m2) se nachází ve 2. nadzemním podlaží a je orientovaný na jihovýchod, ...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Praha 1
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

Marek Hruška - Trigema, a.s.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu