SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
217 795 €
(3 570 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Skupova, Plzeň

spavaća soba3
stan61 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNakon rekonstrukcije
podrumNe
terasaNe

Opis

Kopta reality nabízí k prodeji krásný byt 3 + 1 s lodžií o celkové ploše 67 m², který se nachází na ulici Skupova, Plzeň - Bory. Bytová jednotka se na...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Skupova, Plzeň

Građanski sadržaji

Kopta reality s.r.o.

Jan Kopta, DiS.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu