SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
213 351 €
(3 743 € / m²)
Prodaja
2
1
57 m²
Nepomucká, Plzeň

spavaća soba2
stan57 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumDa
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji velmi dobře udržovaný byt 2+kk v klidném a pečlivě spravovaném domě s nízkými provozními náklady, kde fond oprav činí 1 031 Kč. Byt...

Centralni daljinski upravljač
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Nepomucká, Plzeň

Građanski sadržaji

Swiss Life Select Reality s.r.o.

Pavel Brůha