SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
250 479 €
(3 296 € / m²)
Prodaja
2
1
76 m²
náměstí Republiky, Plzeň

spavaća soba2
stan76 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeIzvorno stanje
podrumDa
terasaDa

Opis

Nabízíme k prodeji nadstandardně vybavený byt o dispozici 2+kk s prostornou terasou, situovaný v 1. NP v žádané lokalitě Plzeň – Křížkova ulice. Celko...

Namješteno
Dob ponude: 158dana
Ažurirano: 69dana

Lokaliteti

náměstí Republiky, Plzeň
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RK Evropa

Jan Zedníček

Slični oglasi

Slično u inozemstvu