SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
197 132 €
(2 700 € / m²)
Prodaja
3
1
73 m²
U Rendlíku, Pelhřimov

spavaća soba3
stan73 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumDa
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji světlý a velmi dobře dispozičně řešený byt 3+kk s lodžií v oblíbené a klidné části Pelhřimova, v ulici U Rendlíku. Byt se nachází v...

Centralni daljinski upravljač
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

U Rendlíku, Pelhřimov

Građanski sadržaji

Reality Hunal - Václav Hunal

Václav Hunal

Slični oglasi

Slično u inozemstvu